Úvodní strana > Charita >

Projekt 2021

Tomáš

Spolek IRONPEOPLE společně se subjekty Eleven a Skládačky v roce 2021 pomáhají triatletovi Tomáši Novotnému, se kterým si osud nehezky pohrál. Vznikl tak společný projekt, kde jsou Tomášovi věnovány 3 sportovní akce s cílem vybrat finanční částku a pomoci mu tak opět „postavit se na nohy“.

Když jsme Tomáše oslovili, k našemu společnému projektu řekl:

„Díky moc že se se mnou zabýváte. Není moc co říct… Jsem debil, nejdřív jsem se skoro zabil na motorce, potom mi uřízli nohu, já si ji zlomil a teď mi ji uřízli ještě víc, no prostě na prd… No ale, celý život sportuju, myslím, že to člověku pomáhá v těžkých situacích a mě můj trénink zachránil život. Organizujeme s manželkou a dalšími lidmi dva hlavní závody české triatlonové scény a všichni žijeme sportem… Bohužel nyní potřebuju zase trochu pomoct já, abych se ke všemu dokázal vrátit. Mým snem je jednou zase proběhnout cílovou bránou na Ironmanu… nevím co víc říct, bez té protézy se mi to prostě nepodaří. Musím mít vybavení, které vydrží IRONMANSKOU zátěž.  Vždy jsem pomáhal a nyní potřebuju pomoc já…. Je to nadstandard, ale Ironman je extrém a bohužel/bohudík můj životní styl… Nechci o něj přijít, nechci přijít o normální život s rodinou…“

Kdo by se chtěl aktivně zapojit do pomoci Tomášovi, může ho podpořit jak finančním darem, tak i účastí na jedné z připravovaných akcí na jeho podporu:

  1. Eleven-Volt Golf Challenge 2021 (golfový turnaj, 11.6.)

  2. Metrostav Handy cyklo-maraton (cyklistický závod 2222km za 3 dny kolem ČR s účastí handicapovaného sportovce v každém týmu, 27. – 30.7., www.cestazasnem.cz )

  3. Jablonecký OCELÁK (dlouhý extrémní triatlon v Jizerských horách, 14.8., www.triclubjablonec.cz )

Ottobock
Ottobock Genium X3 - kolenní protézový systém plně řízený mikroprocesorem

https://youtu.be/wDv-8hrhqOg

 

Dárci z řad podnikatelů a firem, kontaktujte prosím jednoho z partnerů projektu:

Eleven – Martin Křenek, krenek@eleven.cz
Skládačky – Štěpán Chroustovský,
chroustovsky1@seznam.cz
IRONPEOPLE – Martin Gabla,
martin.gabla@gmail.com

eleven      IP logo                skladacky

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.