Úvodní strana > Charita >

Podporujeme

PODPORUJEME

2021

  • Tomáš Novotný

V letošním ročníku IRONPEOPLE podporujeme triatleta Tomáše Novotného, který při 2 nehodách přišel opakovaně o nohu. O osudu Tomáše si přečtěte zde.

TomášSlova Tomáše: „Díky moc že se se mnou zabýváte. Není moc co říct… Jsem debil, nejdřív jsem se skoro zabil na motorce, potom mi uřízli nohu, já si ji zlomil a teď mi ji uřízli ještě víc, no prostě na prd… No ale, celý život sportuju, myslím, že to člověku pomáhá v těžkých situacích a mě můj trénink zachránil život. Organizujeme s manželkou a dalšími lidmi dva hlavní závody české triatlonové scény a všichni žijeme sportem… Sám jsem jezdil triatlony jako trasér s nevidomým Markem Moflarem.  Bohužel, nyní potřebuju trochu pomoct já, abych se ke všemu dokázal vrátit. Mým snem je jednou opět proběhnout cílovou bránou na Ironmanu… nevím co víc říct, bez té protézy se mi to prostě nepodaří. Musím mít vybavení, které vydrží IRONMANSKOU zátěž.  Vždy jsem pomáhal a nyní potřebuju pomoc já…. Je to nadstandard, ale Ironman je extrém a bohužel/bohudík můj životní styl… Nechci o něj přijít, nechci přijít o normální život s rodinou…“

 

 

 


 

2019

Celková částka získaná v letošním projektu IRONPEOPLE byla 86.000,-. Podpořili jsme:

  • Dušan Stuchlík (finanční pomoc na boj s roztroušenou sklerózou)
  • Markéta Štěpančicová (speciální inhalátor na pomoc s cystickou fibrózou + finanční pomoc)

 


 

 

2018

Finančně a materiálně jsme částkou 52055,- podpořili zrakově postižené sportovce ze spolku "Jeden na jednoho" ve spolupráci s Nadací Leontynka.

  • Václav Svoboda
  • Ondřej Zmeškal
  • Jan Bošek
  • Marek Šimíček
  • Eva Lesová

(Životní příběhy jednotlivých sportovců a jejich potřeby najdete na tomto odkazu)

 


 

2017

Finanční sbírka byla věnována těmto handicapovaným sportovcům, kterým bylo za částku 115461,-pořízeno sportovní vybavení potřebné pro triatlon.

Podporovaní sportovci 2017

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.